Andreea Stan

Coordonator Comunicare

Absolventă a Şcolii Naţionale de Studii Politice şi Administrative şi a unui program de master „Analiza şi soluţionarea conflictelor” din cadrul aceleiaşi instituţii de învăţământ, Andreea şi-a continuat dezvoltarea profesională participând la diverse cursuri în ţară şi străinătate, inclusiv programul de formare psihopedagogică, în regim postuniversitar.

Cu o experienţă de peste zece ani în comunicarea interinstituţională, Andreea s-a alăturat echipei Genesis din dorinţa de a-și aduce contribuția în dezvoltarea educației internaționale, fiind coordonatoarea cursurilor de Educaţie Socială.
 

Contact us

  • Grădinița: 031 425 05 62, gradinita@genesis.ro
  • Școala: 031 425 05 63, scoala@genesis.ro
  • Comunicare & PR: comunicare@genesis.ro
Genesis Collegiate Șoseaua Străulești 89A, sector 1, București
Design & Development by Centriqa Marketing Bureau
© Copyright Genesis Collegiate Campus 2019.