Clubul de teatru - Inter-Acting

Inter-Acting este un spațiu de antrenament al imaginației, al încrederii în sine și al curajului de a te exprima liber și argumentat, prin care elevii ajung să fie mai conștienți de atuurile lor și să comunice cu mai multă încredere atât între ei cât și cu noi, adulții.

În timpul acestui atelier, elevii sunt implicați în activități și jocuri care îi învață să comunice, îi stimulează să fie dezinvolți și le dezvoltă o atitudine pozitivă. Prin exerciții și jocuri interactive, copiii interacționează atât cu ceilalți, cât și cu propriul eu.
Image
 

Contact us

  • Grădinița: 031 425 05 62, gradinita@genesis.ro
  • Școala: 031 425 05 63, scoala@genesis.ro
  • Comunicare & PR: comunicare@genesis.ro
Genesis Collegiate Șoseaua Străulești 89A, sector 1, București
Design & Development by Centriqa Marketing Bureau
© Copyright Genesis Collegiate Campus 2020.